Apartmán A1 – max. 2 osoby

Dvoulůžkový apartmán s manželskou postelí je umístěn v přízemí penzionu. Pokoj je vybaven kuchyňskou linkou, prostornou šatní skříní, smart TV a jídelním stolem se dvěma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Z pokoje je přístup na terasu orientovanou na západ. Ideální ubytování pro páry nebo rodiny s malým dítětem (možnost umístit dětskou postýlku).

Více o apartmánu

Apartmán 1 - půdorys

Apartmán A2 – max. 2 osoby

Bezbariérový dvoulůžkový apartmán s manželskou postelí je umístěn v přízemí penzionu. Pokoj je vybaven kuchyňskou linkou, prostornou šatní skříní, smart TV a jídelním stolem se dvěma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem se sedátkem a madly a toaletu s madly. Z pokoje je přístup na dřevěnou terasu orientovanou na sever. Ideální apartmán pro páry nebo rodiny s malým dítětem (možnost umístit dětskou postýlku). Tento apartmán je zároveň uzpůsoben pro pohodlné užívání osobami na vozíku.

Více o apartmánu

Apartmán 2 - půdorys

Apartmán A3 – max. 6 osob

Šestilůžkový apartmán s dispozicí 2 + kk a balkonem orientovaným na západ je umístěn v prvním patře. V pokoji se nachází rozkládací dvoulůžko, kuchyňská linka, šatní skříň, smart TV a jídelní stůl s židlemi. Ložnice je vybavena manželskou postelí, šatní skříní a je z ní přístup do podkroví kde jsou další dvě samostatná lůžka. Apartmán má vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Ideální pro větší rodiny s dětmi.

Více o apartmánu

apartman-a3

 

Apartmán A4 – max. 4 osoby

Čtyřlůžkový apartmán s dispozicí 1 + kk je umístěn v prvním patře. Pokoj je vybaven rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňskou linkou, smart TV a jídelním solem se čtyřmi židlemi. Odtud je přístup do podkroví, kde jsou dvě samostatná lůžka. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ideální pro malou rodinu.

Více o apartmánu

apartman-a4

Apartmán A5 – max. 6 osob

Šestilůžkový apartmán s dispozicí 1 + kk a s balkonem orientovaným na jih je umístěn v prvním patře. Pokoj je vybaven rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňskou linkou, třemi šatními skříněmi, smart TV a jídelním stolem s rohovou lavicí a židlemi. Z pokoje je přístup do podkroví, kde je manželské dvojlůžko a dvě samostatná lůžka. Apartmán má vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Ideální pro větší rodiny.

Více o apartmánu

Apartmán 5 - půdorys

Apartmán A6 – max. 6 osob

Šestilůžkový apartmán s dispozicí 2 + kk a balkonem orientovaným na východ je umístěn v prvním patře. V pokoji se nachází rozkládací dvoulůžko, kuchyňská linka, šatní skříň, smart TV a jídelní stůl s židlemi. Ložnice je vybavena manželskou postelí, šatní skříní a je z ní přístup do podkroví kde jsou další dvě samostatná lůžka. Apartmán má vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Ideální pro větší rodiny s dětmi.

Více o apartmánu

apartman-a6